T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Artvin İl Sağlık Müdürlüğü Artvin Devlet Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Artvin İl Sağlık Müdürlüğü Artvin Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Kurum İçi Telefon Listesi

Güncelleme Tarihi: 10/11/2019

ARTVİN DEVLET HASTANESİ TELEFON REHBERİ ----- DAHİLİ HATLAR -----

 

 

 

GENEL SEKRETLERLİK

 

DİĞER BİRİMLER

 

********

1265

EEG SOLUNUM TESTİ

1813

********

1262

EKG

1961

********

1260

EFOR

1078

TIBBİ HİZMETLER PERSONELİ (FİKRİ KARABİBER - VELİ KÜÇÜK)

1106

EMG

1233

K.H.B. BİRİM SORUMLUSU ( AYLİN İNCE YILMAZ )

1295

EVDE BAKIM

1003

TAHAKKUK ( MUAZZEZ AZİZAĞAOĞLU - SEVTAP YILMAZ )

1203

ENFEKSİYON KALİTE EĞİTİM

1092

TIBBİ HİZMETLER PERSONELİ ( NİL İSPİRLİ - ARZU TAŞKIN - MERVE YAVUZDEMİR )

1292

KALİTE

2020

BAŞ HEKİMLİK

 

GÜVENLİK

1227

BAŞHEKİM SALİH ( SEYMUR SALİH MEHMETOĞLU )

+

GÜVENLİK

1918

BAŞHEKİM SEKRETER( SELİN HANIM)

1200

GÜVENLİK (BEYAZ KOD )

1924

BAŞHEKİM YRD. - ( ÜMİT YILDIRIM )

1902

HASTA HAKLARI

1019

BAŞHEKİM YRD. - ( Gizem SEZGİN )

1903

EVDE SAĞLIK KOORDİNASYON

1276

HASTANE MÜDÜRÜ (SÖNMEZ AVCI)

1240

KETEM 2124761

1004

SAĞLIK BAK.HİZ. MÜD. ( GÜLTEN ÇELİK )

1214

MUTFAK- YEMEKHANE(1081)

1080

MÜDÜR YRD. ( YAŞAR DAĞ )

1908

MAHKUM KOĞUŞU

1335

MÜDÜR YRD. ( NURULLAH ÇAKMAK )

1905

NST

1011

MÜDÜR YRD. ( YÜKSEL PEKAL )

1906

ODYOMETRİ

1323

MÜDÜR YRD. ( ÖZLEM KARAKELLE )

1904

TEKNİSYENLER ------- (1915-1916)

1015

MUTEMET ( CENGİZ YEŞİLIRMAK - ALPER ÇELİK )

1220

TERZILER

1655

MUTEMET (AYKUT AKSAKAL )

1221

ISTATISLIK

1017

AMBAR DEPO ( HÜSEYİN ÇELİKDEMİR - FATMA CÖMERT )

1775

ODYOMETRİ

1323

ÖZLÜK PERSONEL ( SEVDA ERGÜL - ESRA AVCI )

1206

DIYABET HEMŞIRE

1137

ÖZLÜK ( MUSTAFA SUBAŞI )

1202

FİZİK TEDAVİ SALONU

1336

EVRAK KAYIT

1241

ŞOFÖRLER

1073

SATIN ALMA ( ERDAL BAYRAKTUTAN )

1209

SOSYAL HİZMET BİRİMİ

1037

SATIN ALMA ( LEVENT ÇELİK )

1207

TEM.PERSONEL ŞEFİ (1061)

1928

FATURALAMA YATAN

1809

ÜROFLOWMETRİ

1051

FATURALAMA AYAKTAN

1804

 

 

İSTATİSTİK - ( DOĞAN YILDIRIM )

1211

ACİL BİRİMİ

 

TİG - ( NEJDET OSANMAZ - NURFİYE ÖZTÜRK )

2224

ACİL SEKRETER

1056

ECZAHANE BİRİMİ

1113

ACİL SARI ALAN

1045

TIBBI SARF ----------------------------------------------- ( 1321-1371-1096 )

 

ACİL NOBETÇİ MEMUR

1841

ECZANE ( NURDENİZ YILDIRIM )

1250

ACİL POLİS

155

ECZANE ( AYŞE SAĞLAM - FİLİZ ÖZÇELİK )

1204

ACİL DESK

1053

ECZANE ( GÜLŞAH KUŞ )

1230

ACİL SORUMLU

1921

BİRİMLER

 

ACİL SAĞLIK MEMURLARI

1072

SAĞLIK KURULU ODASI

1014

ACİL UZMAN DR

1112

HEYET ODASI

1062

 

 

MUTFAK

1081

RADYOLOJ BİRİMİ

 

KALORİFER DAİRESİ

1058

RÖNTGEN KAYIT

1670

FATURALAMA - ( ZEYNEP BAY )

2098

RADYOLOJİ DR ODASI

1102

ADLİ VAKA ( ERDAL ASLAN )

1917

RÖNTGEN DİNLENME

1116

ÇAY OCAĞI

1255

TOMOGRAFİ

1120

ARŞİV

1821

ULTRASON - 2 (1013)

1115

BİGİİŞLEM (ERDİ AKALTUN AYKAN YENİGUN MEDET CÖMERTOĞLU) (1315-1316)

 

KEMİK DANSİTOMETRE

1122

BİLGİİŞLEM (Sabit TEKİN) ----------------------------------------------------- 1932

 

EMAR

1020

BİLGİİŞLEM (ERKAN YILDIZLI) ------------------------------------------------- 1229-1314

 

LABORATUVAR BİRİMİ

 

ÇAMAŞIRHANE

1099

PATOLOJİ ZAFER TURAN

1114

YEMEKHANE

1080

BİYOKİMYA HAMDİ OĞUZMAN

2039

BİYOMEDİKAL ( MURATDENİZ - ERDİŞİMŞEK )

1133

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

1661

KANTİN

145

MİKROBİYOLOJİ ASUMAN ÖZBAYRAK

1685

 

 

BİYOKİMYA TUBA KUM

1104

 

 

1104

 

 

LABORATUVAR SORUMLU

1940

 

 

LABORATUVAR ONAY 1685

1686

 

 

PATOLOJİ SONUÇ

1105

 

 

KAN ALMA

1103

 

 

 

 

 

POLİKLİNİKLER

 

,

 

 

BEYİN CERRAHİ ( Çağlar TÜRK)

1032

 

1640

 

HEMŞİRE DESK

1641

 

KADIN DOĞUM (YASİN SERKAN KURUOĞLU

1012

SEKRETER

1622

 

KADIN DOĞUM -2

1010

6.KAT CERRAHİ ORTAPEDİ BEYİN CRH KALP DAMAR

 

 

ÇOCUK HAST UZM (Saliha CENGİZ)

1123

HEMŞİRE ODASI

1621

 

ÇOCUK HAST UZM (Berna BAL)

1124

HEMŞİRE DESK

1620

 

CILDIYE UZM (MUSTAFA HAMİDİ)

1031

PANSUMAN ODASI

1588

 

ORTOPEDİ (MAHMUT TUZLU)

1033

DR ODASI

1618

 

ORTOPEDİ (GÖKHAN TEVFİK ATEŞ)

1034

SEKRETER

1616

 

PLASTİK CRH (AHMET DİLBER)

2084

5 .KAT ÇOCUK HASTALIKLARI GÖZ HAS

 

 

GÖZ HAST UZM (SEDA HANIM)

1135

HEMŞİRE ODASI

1540

 

GÖZ HAST UZM ( FATİH BATU)

1144

HEMŞİRE ODASI DESK

1541

 

DAHİLİYE UZM ( SABİHA ŞAHİN KESKİN)

1131

SEKRETER

1522

 

DAHİLİYE UZM ( - )

1132

 

1528

 

PLASTİK CRH ( HASAN ÇELİK )

1126

DR ODASI

1535

 

ÇOCUK PSİKİYATRİ (ALİ EROL )

1022

5. KAT KADIN DOĞUM

 

 

PSİKİYATRİ UZM ( UĞUR ÇIKRIKÇILI )

1129

HEMŞİRE ODASI

1520

 

PSİKİYATRİ SEKRETER

1130

HEMŞİRE DESK

1521

 

ĞÜS HAST UZM ( FERİDE MARİM )

1090

SEKRETER

1519

 

ĞÜS HAST UZM

 

DOĞUM HANE

2094

 

ENFEKSİYON (SEMANUR KUZİ )

1093

4 KAT ENFEKSİYON. NOROLOJİ FTR KARDİYOLOJİ

 

 

ÜROLOJİ (GÖRKEM AKÇA )

1117

HEMŞİRE ODASI

1440

 

GENEL CERRAHİ UZM(İSMAİL ERDEM )

1029

HEMŞİRE BANKO

1441

 

GENEL CERRAHİ UZM(VOLKAN SOYSAL )

1030

SEKRETER

1433

 

KBB UZM ( AHMET HALİT AYDIN )

1027

4 KAT DAHİLİYE GÖĞÜS

 

 

FİZİK TEDAVİ UZM ( )

1023

HEMŞİRE ODASI

1421

 

KBB UZM (FURKAN ÖZER )

1028

HEMŞİRE DESK

1420

 

KARDİYOLOJİ ( İNANÇ ARTAÇ )

1026

SEKRETER

1433

 

KARDİYOLOJİ UZM ( CİHAN ÖZTÜRK )

2331

DR ODASI

2170

 

AİLE PLANLAMASI

1057

 

 

 

 

 

PALYATİF

1345

 

NÖROLOJİ ( ELİF GÜLŞEN KÖSE )

1024

PALYATİF HEMŞİRE ODASI

1344

 

DİYETİSYEN

1788

PALYATİF SEKRETER

1759

 

PSİKOLOGLAR

1274

MUTFAK

1346

 

ENDOSKOPİ ÇEKİM

1327

KORONER YOĞUN BAKIM

1313

 

GASTROLOJİ ( SERHAT ÖZER )

1341

 

 

 

PSİKİYATRİ

1128

7 KAT AMELİYAT HANE

 

 

NÖROLOJİ - 1

1O24

HEMŞİRE ODASI

1710

 

DAHİLİYE ( ALTAN YANARSOY )

1136

ANESTEZİ TEKNİSYEN

1709

 

NEFROLOJI ( ABDULKADİR ÇELİK )

2258

7 KKAT YOĞUN BAKIM

 

 

DANIŞMA 1 KAT

1139

SEKRETER

2429

 

DANIŞMA

1000

GENEL YOĞUN BAKIM

1713

 

DANIŞMA

1039

GENEL YOĞUN BAKIM 2

1714

 

MUHASEBE BİRİMİ

 

ANESTEZİ TEKNİSYEN

1583

 

 

4485

 

 

 

NURCAN HANIM

4483

 

 

 

ELİF HANIM

4481

 

 

 

SUNA HANIM

4481